ЗНЗ №81

Столичний центр відкритої освіти створюється для виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №574 від 7.11.2014р. «Про організацію дослідно-експериментальної роботи «Модель столичного центру відкритої освіти в умовах розвитку інформаційного суспільства» у навчальних закладах Києва для забезпечення дослідно – експериментальної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка та СЗШ №81 м. Києва

презентація експерименту 

програма експерименту

Робота СЦВО зорієнтована на урахування індивідуально-вікових особливостей тих, хто навчається упродовж усього життя, рівень розвитку їхніх інтересів та здібностей; формування інноваційного типу мислення, культури та поведінки кожного, хто навчається; забезпечення інформаційного, матеріально-технічного, технологічного та кадрового потенціалу дослідно-експериментальної роботи; вибір форм і методів організації відкритої освіти в столиці.

2 березня 2016 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась нарада-презентація щодо впровадження дистанційної форми навчання в загальноосвітніх навчальних закладах.

У нараді взяли участь заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Сергій Дятленко, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти з фінансово-економічних питань Марія Богуслав, директор ІППО КУБГ Михайло Войцехівський, представники обласних департаментів освіти і науки та закладів післядипломної педагогічної освіти, керівники навчальних закладів.

Презентовано результати нашого експерименту.

Залишити відповідь

Зворотній зв'язок
Перейти до панелі інструментів