Дистанційні курси

скачанные файлы

Дистанційне навчання школярів міста Києва

Дистанційне навчання в ІППО

Міжнародна українська школа

Реєстрація на дистанційні курси від ХПІ для учнів і вчителів

Онлайн підтримка Вінниці

Методичні ресурси для створення дистанційних курсів

 

13 comments

 1. Наталя коментує:

  Добрый вечер! Моя дочь окончила 8 классов на Украине, 9 заканчивает в Крыму в Феодосии, поступать она хочет после 9-го класса в колледж в Украине( только в Украине и продолжать учебу там), что нам надо сделать. чтобы успеть подготовить документы (сдача экзаменов в июле в Украине), за 9 класс получит свидетельство российское, до этого училась 8 классов в гимназии на украинском языке в математическом классе, была в десятке лучших учеников. Огромное спасибо за ответ.

 2. Ірина коментує:

  Добрий вечір! Звертаюсь до Вас з питання дистанційного навчання учнів. Ми живемо в Севастополі. У мене дочка навчається у п”ятому класі. До анексії Криму – навчалася в українському класі. Сьогодні тут такої можливості не має. Чи можливо здійснювати дистанційне навчання ? Якщо так, то що для цього потрібно зробити?

  • Добрий вечір. До анексії Криму Ви мали документи про освіту за 3 клас. Для отримання подальшої освіти в Україні є потреба пройти навчання в 4 і 5 класах. Є проблема з 4 класом, бо Ви можете навіть екстерном здати державну атестацію за 4 клас тільки на території школи (очно) в Україні. Ми підготували пропозиції до МОН щодо надання можливості учням здати таку аттестацію дистанційно, але поки нормативна база не змінилась.

 3. Ірина коментує:

  Доброго дня! Я з Криму, виїхати звідси поки не маю змоги. Синові майже 6, наступного року мав би до школи йти. Чи є можливість дистанційного навчання для учнів початкової школи?

 4. виктория коментує:

  Добрый вечер! Как поступить моей дочери на данный момент учащейся 10 кл, закончили 9 и получили свидетельство российского образования. Мы очень хотим получить Украинский документ, т.к. видем дальнейшую жизнь только в Украине. Что нам делать?

  • Добрий вечір. Якщо ви маєте свідоцтво російського зразка (Крим) то це не враховується відповідно до українського законодавства і ви маєте за 1 рік пройти два роки навчання (здати атестації) за 9 і 10 класи. Надсилайте документи до школи і отримаєте відповідь

 5. Михайло коментує:

  Добрий день, моя донька ходить до 6-го класу в Донецьку не хоче втрачати звязок з Україною, може вона навчатися на ваших курсах? чи можна отримати український табель, чи це потрібно?

 6. Клавдия коментує:

  Здравствуйте! Хотела бы спросить можно ли у Вас закончить дистанционно, безвыездно 9 класс школы моей дочери. Мы с Донецка. И получить украинский диплом. Для дальнейшего обучения в Украине.
  Спасибо. Клавдия 0508440903

  • Так, Клавдіє. Ви можете зареєструватися в розділі “Реєстрація на навчання”.
   Потім на адресу школи надішліть Ваші документи.

  • Добрий день, так можна. Але в якому вигляді буде проходити державна підсумкова атестастація в 9 класі поки відповісти не можу, бо це відбувається відповідно до наказів МОН України. Треба бути готовими до приїзду Вашої дитини на ДПА до м. Києва.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

Зворотній зв'язок
Перейти до панелі інструментів