Дистанційні курси

скачанные файлы

Дистанційне навчання школярів міста Києва

Дистанційне навчання в ІППО

Міжнародна українська школа

Реєстрація на дистанційні курси від ХПІ для учнів і вчителів

Онлайн підтримка Вінниці

Методичні ресурси для створення дистанційних курсів

 

15 comments

 1. Анна коментує:

  Здравствуйте. Моей дочери 4,5 года, но уже сейчас перед нами стала проблема получение украинского образования. Мы проживаем на оккупированной территории Донбасса, выехать ближайшие годы нет возможности, так что начальную школу дочь будет оканчивать здесь. Как можно решить проблему с получением украинского начального образования? И может ли она сдать экстерном программу 1-4 класса с наступлением соответствующего возраста?

  • Добрый день. Сдать аттестацию за 4 класс можно только на территории Украины, дистанционный формат не допускается по законодательству. Может что-то изменится в законодательстве за это время. Но в этом году таковы правила и Вам необходимо будет приехать в любую школу Украины (список тех кто проводит экстернат есть на сайте МОН Украины), написать заявление и сдать тематическую аттестацию.

 2. Наталя коментує:

  Добрый вечер! Моя дочь окончила 8 классов на Украине, 9 заканчивает в Крыму в Феодосии, поступать она хочет после 9-го класса в колледж в Украине( только в Украине и продолжать учебу там), что нам надо сделать. чтобы успеть подготовить документы (сдача экзаменов в июле в Украине), за 9 класс получит свидетельство российское, до этого училась 8 классов в гимназии на украинском языке в математическом классе, была в десятке лучших учеников. Огромное спасибо за ответ.

 3. Ірина коментує:

  Добрий вечір! Звертаюсь до Вас з питання дистанційного навчання учнів. Ми живемо в Севастополі. У мене дочка навчається у п”ятому класі. До анексії Криму – навчалася в українському класі. Сьогодні тут такої можливості не має. Чи можливо здійснювати дистанційне навчання ? Якщо так, то що для цього потрібно зробити?

  • Добрий вечір. До анексії Криму Ви мали документи про освіту за 3 клас. Для отримання подальшої освіти в Україні є потреба пройти навчання в 4 і 5 класах. Є проблема з 4 класом, бо Ви можете навіть екстерном здати державну атестацію за 4 клас тільки на території школи (очно) в Україні. Ми підготували пропозиції до МОН щодо надання можливості учням здати таку аттестацію дистанційно, але поки нормативна база не змінилась.

 4. Ірина коментує:

  Доброго дня! Я з Криму, виїхати звідси поки не маю змоги. Синові майже 6, наступного року мав би до школи йти. Чи є можливість дистанційного навчання для учнів початкової школи?

 5. виктория коментує:

  Добрый вечер! Как поступить моей дочери на данный момент учащейся 10 кл, закончили 9 и получили свидетельство российского образования. Мы очень хотим получить Украинский документ, т.к. видем дальнейшую жизнь только в Украине. Что нам делать?

  • Добрий вечір. Якщо ви маєте свідоцтво російського зразка (Крим) то це не враховується відповідно до українського законодавства і ви маєте за 1 рік пройти два роки навчання (здати атестації) за 9 і 10 класи. Надсилайте документи до школи і отримаєте відповідь

 6. Михайло коментує:

  Добрий день, моя донька ходить до 6-го класу в Донецьку не хоче втрачати звязок з Україною, може вона навчатися на ваших курсах? чи можна отримати український табель, чи це потрібно?

 7. Клавдия коментує:

  Здравствуйте! Хотела бы спросить можно ли у Вас закончить дистанционно, безвыездно 9 класс школы моей дочери. Мы с Донецка. И получить украинский диплом. Для дальнейшего обучения в Украине.
  Спасибо. Клавдия 0508440903

  • Так, Клавдіє. Ви можете зареєструватися в розділі “Реєстрація на навчання”.
   Потім на адресу школи надішліть Ваші документи.

  • Добрий день, так можна. Але в якому вигляді буде проходити державна підсумкова атестастація в 9 класі поки відповісти не можу, бо це відбувається відповідно до наказів МОН України. Треба бути готовими до приїзду Вашої дитини на ДПА до м. Києва.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

Зворотній зв'язок
Перейти до панелі інструментів