Навчання і консультації

Онлайн консультації і уроки української мови

integrationШановні учні!
Заповніть будь ласка анкету щодо он-лайн навчання
Пропонуємо Вам взяти участь у он-лайн консультаціях з української мови та літератури. Консультації проводить викладач української мови та літератури, журналістики, реклами. Захід відбувається у співпраці з проектом“Інтеграція через діалог” .1 001  Дані про викладача  ви знайдете в інформації про вчителів, які надають консультації.
Графік консультацій
Понеділок – п’ятниця з 14.00- 15.00
 На електронну пошту Ви отримаєте анкети та опитування для запису на онлайн уроки та контролю Ваших знань з української мови і літератури

 Шановні випускники!

integrationПропонуємо Вам взяти участь у он-лайн консультаціях з підготовки до ЗНО з історії України. Консультації проводить Юрій Віленович Беззуб, старший викладач Інституту ППО Київського університету імені Бориса Грінченка. Захід відбувається у співпраці з проектом“Інтеграція через діалог”
 1 001Для підключення Вас до консультацій прошу надіслати  мені Вашу Sqype адресу на цю пошту або приєднати мене до списку Ваших контактів у скайпі.
Моя адреса така ж як пошта i.vorotnykova@kubg.edu.ua.
 Консультації ми будемо записувати та розміщувати на нашому сайті
 Ви також можете написати на пошту викладачу історії y.bezzub@kubg.edu.ua 
Перша консультація відбудеться завтра 22.03 о 15.00.
З 14.30 до 15.00 – підключення та технічні налаштування
 Гіперпосилання на відеоуроки до підготовки до ЗНО з історії:
 Відеоуроки з основних предметів

Рисунок1Шановні учні 10-11 класів

Проект “10 min. school” проводить благодійну акцію щодо надання  Вам безкоштовного доступу до відеоуроків найкращих вчителів України з української мови та літератури, географії, хімії, фізики, історії, біології, алгебри та геометрії. На Вашу електронну пошту (яку Ви вказали при реєстрації на навчання у СЗШ №81) надішлють пароль доступу до уроків.

Інструкція з використання паролю:

  1. Увійдіть на сайт http://www.10minschool.net
  2. Зареєструйтесь (натисніть кнопку реєстрації в правій верхній частині екрану), використовуючи Вашу дійсну електронну адресу або акаунт Facebook)/
  3. Через кілька хвилин після реєстрації Ви отримаєте пароль для входу в свій особистий кабінет на адресу, вказану при реєстрації.
  4. На сторінці “Приєднуйтесь до нас” оберіть відповідний пароль.
  5. Натисніть кнопку “Ввести”

 

Залишити відповідь

Зворотній зв'язок
Перейти до панелі інструментів