Об’ява

Шановні учні! Для плідної роботи у 2016-2017 навчальному році велике прохання до Вас:

Ті, хто вже навчався у нас:

  • Будь ласка ще раз заповніть реєстраційну анкету та пришліть заяву на навчання в той клас, в який ви перешли (сканована заява з підписом батьків)
  •   Якщо Ви захотіли перейти в іншу школу, напишіть на адресу школи (school_81@bigmir.net) з проханням отримати табель за ті класи, які Ви пройшли

Ті учні, які б хотіли навчатися у нас з цього року:

  • Будь ласка  заповніть реєстраційну анкету та пришлітьдокументи до школи. Зверніть увагу, що документи успішності мають бути українського зразка. Ви можете за цей рік дистанційного екстернату пройти 3 роки навчання очного.
  • Всі контактні телефони та додаткова інформація про відповідальних зазначена у меню Контакти. Документи надішліть електронною поштою е-mail: school_81@bigmir.netПісля зарахування на навчання Ви отримаєте повідомлення на електронну пошту, яку Ви вказали при реєстрації щодо навчання (графіки онлайн консультацій, терміни тематичних атестацій, журнали успішності ).*Пошта .ru блокує відкриття документів. Якщо Ви не зможете відкрити документи за наданим доступом, надішліть на адресу i.vorotnykova@kubg.edu.ua свою електронну адресу, створену у gmail.com і зазначте клас і ПІБ), Вам буде надано доступ.

    Навчання відбудеться відповідно до чинного законодавства

 

Напишіть відгук

Зворотній зв'язок
Перейти до панелі інструментів